ANTi-COViD ♥  

SEYAHAT SEVENLER
TRAVEL LOVERS

Evden çıkmadan dünyanın tanınmış müzelerini, Hollanda’nın rengârenk lale bahçelerini gezin; ünlü binaların çatılarına çıkıp manzaralara göz atın; İtalya’nın Napoli şehri yakınlarında yer alan ve hikayesiyle insanları derinden etkileyen antik Pompeii şehrini keşfedin.

Without even leaving your home; visit the world's renowned museums or the Netherlands' colorful tulip gardens. Climb the rooftops of famous buildings and take a glance at the immerse views. Explore the magical city, Pompeii, located near Naples in Italy.


OKUMAYI SEVENLER
BOOK LOVERS

ÇEVRİMİÇİ OYUNLAR
ONLINE GAMES

Film müziklerini ve şehirleri tahmin etme oyunları oynayın, Sudoku ile zihnininize egzersiz yaptırın ya da arkadaşlarınızla uzaktan tenis oynayın.

Guess the city locations or soundtracks of famous movies, keep your mind sharp with Sudoku, or play tennis from afar with your friends.


MÜZİK KöŞESi
MUSIC LOVERS

Dünyanın dört bir yanındaki müzisyenlerin canlı performanslarını izleyin, ünlü müzisyenlerin konserlerine katılın ya da bir karaoke sistemi alıp şarkılarını kendiniz söyleyin.

Watch live performances of the musicians from around the world, attend famous musicians' concerts, or get a karaoke system and sing your songs.


BİR ŞEYLER İZLE
WATCH SOMETHING

Geniş film ve dizi yelpazesinden favorilerinizi seçin, uzayın derinliklerinde göz atın ya da Netflix kod listesini indirerek en sevdiğiniz film türlerine ulaşma şansı bulun.

Browse a wide range of movies from around the world, take a glance at the space, or download the Netflix hidden genre code list and find your favorite movies more easily.


EĞLENCELİ EĞİTİMLER
FUN TRAINING IDEAS

Ücretsiz dans dersleri alın. Gitar ya da piyano çalmayı, yoga yapmayı, örgü örmeyi öğrenin. Yeni bir dil öğrenmeye başlayın. İlginizi çekebilecek farklı eğitim seçeneklerini inceleyin.

Get free dance lessons, learn how to play guitar or piano, do yoga, or learn how to knit. Start learning a new language. Check out the different training options you might be interested in.


RESİM SEVENLER
ART LOVERS

Yağlı boya, pastel boya ve suluboya ile resim yapmayı öğrenin, ya da Londra’da bir resim galerisini gezin.

Learn oil painting, crayons, and watercolor painting free; or visit an art gallery in London.


YEMEK TARİFLERİ
EASY RECIPES

Yemek yapmayı öğrenin ya da yeni ve lezzetli tarifler keşfedin.

Learn how to cook. Browse some delicious recipes including vegetarian and vegan menus.


ÇALIŞMAYI SEVENLER
HOME OFFICE

Bu bölümü benim gibi şartlar ne olursa olsun çalışmadan ve üretmeden duramayanlar için hazırladım. Aşağıdaki seçenekleri inceleyerek uzaktan çalışabileceğiniz küçük işler bulabilirsiniz. Anket şirketlerinin araştırmalarına katılabilir, çektiğiniz fotoğrafları satabilir ya da kendi internet sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

I've created this section for those who cannot stop working or producing something, like me, regardless of the circumstances. You can find some jobs that you can work remotely participate in surveys, sell the stunning photos you take, or start creating your website.


KISA YÜRÜYÜŞLER
WALKING AROUND


TÜRKÇE İÇERİKLER
CONTENTS in TURKISH

NOSTALJİSEVERLER

Yeşilçam'ın unutulmaz isimleri yıllardır değerli senarist, yapımcı ve yönetmen Ümit Efekan tarafından TvEM stüdyolarında ağırlanıyor ve her geçen gün büyüyen muazzam bir sanat arşivi oluşuyor. "Kalplerimiz Seni Unutur mu, Yeşilçam?" programının tadına doyulmaz sohbetlerini izlemek için ilgili resme tıklayınız.

Ayrıca eski Türk filmleri ve dizilerinden vazgeçemeyenler için birçok yapım şirketi sayısız içeriğe sahip olan arşivlerini YouTube kanallarında izleyicilere sunuyor. İyi seyirler...

TİYATROSEVERLER

Tiyatronun büyüsü ve güzelliği sahnede ve koltuklarda bir arada olmaktan geçiyor olsa da tiyatrodan vazgeçemeyenler için ekranda izlenebilen 10 tiyatro oyunu burada...


esrinart_senaryo_blog